Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Новости
  • Apple уповільнює старі пристрої зі зношеними акумуляторами
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Apple уповільнює старі пристрої зі зношеними акумуляторами

Apple уповільнює старі пристрої зі зношеними акумуляторами

З'явилися нові факти, які підтверджують, що Apple штучно уповільнює старі пристрої. Багато хто впевнений, що компанія робить це з виходом нових моделей, але це не так.

Як з'ясували ентузіасти, «яблучна» корпорація знижує продуктивність своїх смартфонів у міру того, як їх акумулятори втрачають ємність.

Не секрет, що через рік або навіть більш короткий термін (в залежності від активності використання) гаджет починає менше працювати від одного заряду. Судячи з усього, Apple бореться з цим шляхом поступового зниження потужності процесора.

Деякий час назад численні власники iPhone 6S зіткнулися з тим, що їх смартфони почали без причини вимикатися, ніби у них був розряджений акумулятор. Apple виправила цю проблему випуском оновлення прошивки. Як повідомляється, компанія ввела динамічна зміна тактової частоти процесора в залежності від напруги акумулятора.

Користувач Reddit під ніком TeckFire вирішив придбати новий акумулятор для свого iPhone 6S. Перед цим він протестував смартфон в бенчмарке Geekbench. Після заміни ентузіаст повторив тест. Результати до і після ви можете побачити нижче:

 

 

facebook twitter
Другие новости