Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Нова розробка Samsung здатна зробити революцію в світі смартфонів
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Нова розробка Samsung здатна зробити революцію в світі смартфонів

Нова розробка Samsung здатна зробити революцію в світі смартфонів

Дослідницький підрозділ Samsung Electronics оголосив про важливе відкриття в області створення літій-іонних акумуляторів.

Фахівці успішно синтезували так звану графенову кулю, потенційно якої можна використовувати для виробництва акумуляторів підвищеної ємності з підтримкою набагато більш швидкої зарядки, ніж зараз.

Співробітники Інституту передових технологій Samsung застосували діоксид кремнію SiO2 для синтезу графена. Потім вони використовували отримані графенові кулі в якості матеріалу для анода і катода в традиційних літій-іонних елементах живлення.

За запевненням дослідників Samsung, графенові акумулятори мають на 45% більшу ємність, а заряджаються вони в п'ять разів швидше. Вчені говорять, що за допомогою нової технології смартфон можна буде зарядити не за годину, як зараз, а всього за 12 хвилин. Крім цього, такі акумулятори зберігають свої властивості при температурі до 60 ° С, що дозволяє їх використовувати в електромобілях.

Компанія вже запатентувала цю розробку в відповідних відомствах США і Південної Кореї. Про терміни початку застосування технології в комерційних продуктах поки нічого не повідомляється.

facebook twitter
Предыдущие новости