Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Телефон Nokia 3310 з посиленим акумулятором

Телефон Nokia 3310 з посиленим акумулятором

Компанiя Craftmann випускає новий аккумулятор для легендарної фiнської Nokia 3310 пiдвищенної ємностi.

Минуло півроку з моменту старту продажів ремейка легенди всіх часів і народів Nokia 3310. Статистика продажів вкрай сумна. Навіть незважаючи на майже подвійну націнку за репутацію (аналогічні кнопкові телефони коштують від 500 до 1000 гривнiв) з економічної точки зору - це можна вважати повним провалом. Здається, Нокія зібрала б більше, якби попросила своїх фанатів скинутися по 50 гривнiв на бідність.

Головною конкурентною перевагою Nokia 3310 в редакції 2017 року виявився стандартний акумулятор BL-4UL, який раніше встановлювався в бюджетні телефони Nokia 225 і Nokia 230. Цілком очевидно, що при установці в кнопковий смартфон з мінімальним набором функцій цей акумулятор показав себе теж непогано. За нечисленним відгуками покупців оновленої Nokia 3310 можна зробити висновок, що телефон дійсно треба заряджати рідше, але, в основному, через його майже тотального невикористання. А найбільшою перевагою цього телефону користувачі відзначають звільнення від номофобії (страху залишитися без зв'язку). Цікаво, що незвично високий попит на цей смартфон виявився в Японії, Кореї та Китаї - батьки купували цей Nokia 3310 для дітей молодших класів, щоб ті могли зателефонувати, але не сильно захоплювалися іграми.
Наш прогноз реалізувався в повній мірі і зараз можна з упевненістю сказати, що ніяких подальших перспектив нова Nokia 3310 не має. Чого не можна сказати про стару Nokia 3310, яка у великій кількості ще знаходиться в експлуатації. Важко сказати, яка конкретна кількість апаратів використовується на даний момент, але згідно з нашою статистикою продажів акумуляторів, це на порядок більше, ніж продано нових апаратів Nokia 3310.

Nokia і Apple в 2013 році зробили незаконну спробу заборонити ввезення акумуляторів CRAFTMANN і протягом 19 місяців блокували імпорт акумуляторів. А в 2016 році Nokia зробила другу спробу заборонити продаж акумуляторів шляхом порушення цивільної позову щодо порушення інтелектуальної власності на товарний знак. Суд справедливо пояснив, що акумулятори CRAFTMANN виробляються для телефонів Nokia, Apple, Samsung і т.д., що не є порушенням інтелектуальної власності і не підлягає контролю з боку правовласників. Зараз ми чекаємо, що скаже Верховний Суд про недобросовісність представників Nokia і Apple, а Nokia Corporation, тим часом, професійно ухиляється від компенсації судових витрат по програним справах, посилаючись на відсутність власності і грошових коштів! 25 жовтня була подано клопотання на звернення стягнення на товарні знаки Nokia ...

Поки суд та діло, було відновлено виробництво посилених акумуляторів CRAFTMANN для старої Nokia 3310. Треба нагадати, що стандартний акумулятор CRAFTMANN уже мав збільшену ємність у порівнянні з оригінальною батареєю. Посилений же акумулятор має неймовірну ємність 1300mAh! Сьогодні, звичайно, нікого не здивуєш і 3000mAh, але в 2009 році - це був незрівнянний хіт продажів. Незважаючи на недобросовісність нових власників Nokia ми з повагою ставимося до історії фінського виробника і рекомендуємо все-таки придбати посилений акумулятор для старої доброї Nokia 3310. 

facebook twitter
Другие новости