594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Новости
  • Новий акумулятор Toshiba вирішить одну з головних проблем електрокарів
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 27-0352019 по 3-06-2019 будут обработаны позже. С 3-06-2019 компания продолжит работу в обычном режиме.

Новий акумулятор Toshiba вирішить одну з головних проблем електрокарів

Новий акумулятор Toshiba вирішить одну з головних проблем електрокарів

Компанія Toshiba представила літій-іонний акумулятор нового покоління, здатний вирішити одну з ключових проблем електромобілебудування.

Виробник впевнений, що його розробка зробить справжню революцію на цьому ринку. Електрокари мають безліч переваг, але всі вони не призначені для тривалих поїздок, так як вимагають частої підзарядки, яка займає досить багато часу. Нового акумулятора від Toshiba для зарядки потрібно всього кілька хвилин.

Завдяки використанню нового матеріалу в якості анода, що представляє собою суміш з оксидів ніобію і титану і має вдвічі більшу ємність, ніж в традиційних літій-іонних акумуляторах, Toshiba вдалося домогтися не тільки більшої щільності енергії, а й швидкої зарядки. Більш того, новий анод менш схильний до осадження металевого літію під час швидкої зарядки. В результаті автомобіль з таким акумулятором здатний проїхати 320 кілометрів всього після 6 хвилин підзарядки.

Новий акумулятор входить в лінійку SCiB, яка застосовується в даний час в промислових і інфраструктурних рішеннях всередині автомобілів, автобусів, залізничного транспорту, ліфтів і електростанцій. Toshiba реалізувала запатентований метод синтезу та усунення кристалів оксидів ніобію і титану і більш ефективного зберігання іонів літію в кристалічній структурі всередині батареї.

Toshiba тестувала прототип ємністю 50 Ач і довела, що даний акумулятор має тривалий життєвий цикл, здатний працювати при низькій температурі, відрізняється безпекою і заряджається швидше поточного покоління SCiB. Щільність енергії також зросла вдвічі.

Компанія заявляє, що SCIB наступного покоління зможе зберігати 90% своєї початкової ємності після 5 000 циклів зарядки / розрядки. Швидка зарядка зможе виконуватися при температурі до -10 ° C всього за 10 хвилин.

Комерційний запуск нових акумуляторів запланований на 2019 фінансовий рік.

Джерело: Google plus

facebook twitter
Другие новости