Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Новости
  • Ілон Маск на спір побудує найбільше енергохраніліще в світі
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Ілон Маск на спір побудує найбільше енергохраніліще в світі

Ілон Маск на спір побудує найбільше енергохраніліще в світі

Компанія Ілона Маска 28 вересня приступила до будівництва найбільшого енергохраніліща в світі - Tesla Powerpack.

До моменту виходу новини батарея готова майже на 50%. Планована дата закінчення будівництва - грудень нинішнього року. Нагадаємо, що історія почалася в березні цього року, коли Маск посперечався в Twitter з губернатором штату Південна Австралія про те, що він створить подібне енергохраніліще менш ніж за 100 днів з дати підписання контракту. Якщо будівництво не закінчиться до призначеного терміну, то штат абсолютно безкоштовно отримає в своє розпорядження Tesla Powerpack.«Це допоможе усунути перебої в подачі електроенергії і управляти максимальним навантаженням під час літнього періоду, щоб забезпечити надійність електричної інфраструктури Південної Австралії», - заявили в Tesla.

Потужність сховища Tesla Powerpack становить 100 МВт. В його основі лежать літій-іонні акумулятори, які отримують енергію від вітряних електростанцій Hornsdale та інших відновлюваних джерел.

Джерело: Google Plus

facebook twitter
Другие новости