Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Вчені створили новий тип безпечних акумуляторів
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Вчені створили новий тип безпечних акумуляторів

Вчені створили новий тип безпечних акумуляторів

В Інтернеті досить часто з'являються новини про те, як від спалахну або вибухну смартфонів постраждали люди або їх власність. У більшості випадків це відбувається через проблеми з літій-іонними акумуляторами.

А якщо ще точніше, то причиною всіх бід є електроліти, які заряджають і виділяють енергію, коли іони переміщаються між електродами. Зазвичай вони повинні бути виготовлені з горючих хімічних речовин, щоб збирати достатню потужність, але вченим з Університету штату Меріленд вдалося створити новий тип безпечних електролітів.

Два роки тому команда дослідників створила електроліт на водній основі, напруга якого сягала 3 В. І хоча він був безпечним у використанні, електроліт не міг утримувати багато енергії, тому для комерційного використання не підходив. Тепер же їм вдалося створити аналог на водній основі з суцільним покриттям, яке захищає електроди від деградації, що зазвичай властиво органічним електролітів.

 Ключем до успіху стала висока концентрація солі, яка створює такий же захисний шар на електродах, який зазвичай зустрічається у звичайному електроліту. При цьому напруга таких електролітів досягає 4 В, а акумулятори з застосуванням даної технології здатні утримувати більше енергії.

Тим часом фахівці зіткнулися з проблемою того, що акумулятори з електролітами на водній основі мають короткий термін служби. Зараз вони витримують всього 70 циклів зарядки, тоді як звичайні літієво-іонні акумулятори розраховані на кілька сотень циклів і більше. Якщо вчені зможуть вирішити цю проблему, то батареї в смартфонах стануть набагато безпечніше.

facebook twitter
Предыдущие новости