Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Зарядні пристрої

Зарядні пристрої

Зарядка і акумулятор - дружба на віки

Мережеві зарядні пристрої (СЗУ) обладнані стандартним USB роз'ємом і можуть заряджати різні мобільні пристрої через USB кабель. Таким чином самі зарядні пристрої є універсальними блоками живлення, але для зарядки пристрою буде потрібно кабель з відповідним роз'ємом.

Уніфікація

На зорі мобільного ери зарядні пристрої проводилися з різними унікальними роз'ємами. Яких тільки форм і чинників тоді не було придумано. Домовитися між собою конкуруючi виробники не могли. Так, напевно, не хотіли. В результаті користувачі були змушені оплачувати зарядні пристрої кожен раз купуючи новий телефон, навіть якщо стара зарядка прекрасно себе відчувала. Таким чином, до 2010 року в світі щорічно викидалося понад 50 тисяч тонн зарядних пристроїв, в більшій мірі, цілком працездатних. Переговори про уніфікацію тривали в рамках Mobile World Congress в мляво поточному режимі, поки комісар ЄС з питань промисловості Гюнтер Верхоген (Günter Verheugen) в примусовому порядку (під загрозою величезних штрафів) не змусив основних вендерів підписати угоду про перехід з 2011 року на єдиний стандарт підключення зарядки через роз'єм micro-USB. Виробники мобільних пристроїв зобов'язалися з 2011 року почати обладнати мобільні пристрої стандартними micro-USB роз'ємами. Як завжди, відзначилася американська компанія Apple. Підписавши угоду, яблучна корпорація в стилі "А баба-Яга проти", навпаки випустила телефон Apple iPhone 5, обладнаний новим роз'ємом (!) Lightning! Цей роз'єм відрізняється не тільки за конструкцією, його основне принципова відмінність полягає в тому, що він має вбудовану мікросхему з функцією розпізнавання "свій чужий". Ця мікросхема перевищує вартість самого зарядного пристрою і за задумом Apple, повинна була розподілятися Apple тільки вузькому ряду уповноважених виробників. Монополізм і маніпуляції ринком суперечить духу спільного ринку і численним угодам про торгівлю і конкуренції. Поки Apple роздумує про використання роз'єму Type C в новому смартфоні iPhone 8, користувачі айфонів переплачують за унікальні коннектори. Таким чином, повної уніфікації не відбулося. І якщо раніше доводилося носити з собою купу зарядок, то зараз купу дротів ... Поки ж залишається сподіватися, що новий стандартний роз'єм Type C зможе об'єднати всі континенти.

Потужність

Акумулятор і зарядка, з'єднані USB кабелем необхідні для створення мінімально достатніх умов забезпечення електроживлення мобільного устройства. Основною споживчою властивістю зарядного пристрою є його потужність. Але потужність вимірюється в Ватах (W) і не завжди зрозуміла для звичайного користувача. Тому зарядні пристрої маркуються значенням сили струму, яке зарядний пристрій може створити. Наприклад: зарядний пристрій 10W може створити струм 2A при напрузі 5V (I = P / U). Маркування силою струму дуже зручна для правильного підбору зарядного пристрою. Зарядний пристрій 2A швидко зарядить будь-який смартфон або 2 телефони (2-3 години), а ось з зарядкою планшета таке зарядний пристрій впорається тільки за 5-6 годин. Тому для зарядки планшетів або одночасної зарядки 2 смартфонів з великими штатними акумуляторами рекомендуємо купувати зарядний пристрій 3.4A

Надійність

Зарядні пристрої - дуже надійні вироби, при дотриманні правил експлуатації майже не старіють і не зношуються. Розрахунковий ресурс зарядних пристроїв становить 3 000 годин протягом 36 місяців. Надійність універсальних зарядних пристроїв дозволяє довгостроково користуватися ним для зарядки різних пристроїв. Замінивши телефон або планшет, старим зарядним пристроєм можна буде як і раніше продовжувати користуватися.

Безпека

Зарядні пристрої живляться від мережі електроживлення 220V і трансформують напругу до 5V. Низька напруга на виході не може заподіяти небезпеку для людини. Але ми рекомендуємо виявляти пильність і не давати дітям грати із зарядними пристроями. А ось як буде проходити заряд акумулятора, якщо зарядний пристрій підібрано неправильно? Наші зарядні пристрої стабілізовані по напрузі - це значить, що на широкому діапазоні струмів напруга залишається постійною (5V). Тому необхідно тільки правильно підібрати потужність зарядного пристрою, як було описано вище. Стабілізований струм і достатність потужності - це важливі формули повного і безпечного заряду акумулятора. Якщо потужності буде недостатньо, то процес зарядки затягнеться - це, звичайно, не є небезпечним, але Ваш акумулятор часто буде недозаряженним. А ось підвищення напруги небезпечно. Деякi дешеві зарядки під кінець заряду видають напругу 7-10V. Це сильно скорочує ресурс акумулятора. Не варто економити на зарядному пристрої. Різниця в ціні якісного зарядного пристрою, це гарантія безперебійної роботи самого пристрою і акумуляторів.
facebook twitter
Другие новости