Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Акумулятори
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Акумулятори

Акумулятори

Акумулятори мобільних пристроїв роблять мобільні пристрої мобільними

Стільникові телефони і смартфони, портативні комп'ютери і планшети, електроінструмент та багато інших пристроїв стали мобільними завдяки використанню літієвих акумуляторів. Саме літієві акумулятори, на відміну від акумуляторів інших типів електрохімічних схем, ідеально підходять для мобільних пристроїв. Ключовим технічним властивістю є велика ємність, укладена в малому обсязі (вазі). Для мобільного пристрою дуже важливо мати такий запас ємності, якої буде достатньо для безперебійної роботи протягом робочого дня. В іншому випадку, виникає незручність, пов'язане з необхідністю провести екстрену підзарядку.
Крім цього, треба зазначити і високу швидкість заряду літій-іонних акумуляторів, які можуть безпечно заряджатися великою силою струму. Таким чином скорочується час заряду, тобто час простою, що також важливо при інтенсивному використанні пристрою.
Ці переваги забезпечили практично повне витіснення нікель-металгідридних (NiMH) акумуляторів літієвими в мобільних пристроях.

Технологічний прогрес явно пішов по окружному шляху, так як на зміну універсальних пальчикових акумуляторів прийшли унікальні призматичні елементи. Якщо спочатку елементи і володіли певною сумісністю, то, на сьогоднішній момент, багато виробників мобільних пристроїв спеціально створюють нестандартні типорозміри елементів, що робить акумулятори в принципі несумісними. Це збільшує собівартість виробництва і вартість володіння. Подорожчання у виробництві відбувається через те, що для запуску у виробництво нових типорозмірів елементів необхідно оформити технічну документацію та виготовити виробничу оснащення. Для користувачів мобільних пристроїв несумісні акумулятори обертаються складнощами в пошуку і заміні акумулятора, що, в підсумку, призводить до збільшення повної ціни акумулятора. У сукупності ціна акумулятора, відсутність його в наявності і складність заміни підштовхують користувача до покупки нового пристрою. Це, звичайно, вигідно для виробників пристроїв. Одноразові телефони вигідні митниці і податковим службам, які стягують податки і мита. Ось тільки користувачам це не вигідно, тому, що їм доводиться за все це платити. Для багатьох людей витрати на покупку телефону є значною статтею витрат. Щороку купувати новий телефон, віддаючи за нього місячну зарплату - це велике марнотратство. При цьому, треба розуміти, що новий телефон також обладнаний несумісним акумулятором - мишоловка споживчого рабства зачинилися.
Ми продаємо сумісні акумулятори для широкого ряду мобільних пристроїв і послідовно відстоюємо право споживачів на заміну батарейок.

 

Акумулятори до телефонів - це одне елементні літієві (Li-ion) акумулятори, обладнані стандартною системою захисту. 

 

Акумулятори для смартфонів - це потужні одне елементні літій-іонні (Li-ion) і літій-полімерні (Li-pol) акумулятори, обладнані системою захисту з розширеними функціями. 

 
Акумулятори для планшетів - це потужні багато елементні літій-полімерні (Li-pol) акумулятори, обладнані системою захисту з розширеними функціями. 

 

facebook twitter
Предыдущие новости