Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Новости
  • Повернення до заводських налаштувань на Android не видаляє всі дані користувача
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Повернення до заводських налаштувань на Android не видаляє всі дані користувача

Повернення до заводських налаштувань на Android не видаляє всі дані користувача

Як виявилося, функція повернення до заводських налаштувань (Factory reset) в операційній системі Android не працює належним чином.

Як виявилося, функція повернення до заводських налаштувань (Factory reset) в операційній системі Android не працює належним чином. Група дослідників Кембриджського університету виявила, що після виконання скидання налаштувань до заводських частина даних на пристрої все ж залишається. За їх даними, близько 500-630 мільйонів пристроїв не здатні повністю видалити всю інформацію з внутрішнього накопичувача або карти пам'яті. До такого висновки дослідники прийшли після того, як протестували 21 пристрій від 5 різних виробників. Девайси працювали на Android 2.3-4.3. Після скидання всіх налаштувань фахівцям вдавалося відновити частину даних на кожному з пристроїв ― не допомогла навіть функція шифрування даних.

Серед даних, які залишалися після скидання, дослідники виявляли контакти, фотографії, відео, текстові документи, електронні листи і дані для входу в сторонні додатки, такі як Facebook і WhatsApp. Їм навіть вдалося отримати на 80% пристроїв майстер-токени для доступу до всіх користувача даних Google. Як повідомляють фахівці, причина проблеми криється в тому, що виробники іноді не завантажують на пристрої програмне забезпечення, необхідне для повного видалення всіх даних з внутрішньої пам'яті або SD-карт. Також відомо, що флеш-накопичувачі вельми складно повністю очистити від даних користувача.

Невідомо, виправлено все це в Android 5.0 Lollipop і чи буде Google або самі виробники боротися з цією проблемою.
facebook twitter
Другие новости