Корзина
577 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

У результатах пошуку Google з'явиться кнопка "Купити"

У результатах пошуку Google з'явиться кнопка "Купити"

Можливо, кнопка "Купити" з'явиться поруч із результатами пошуку вже в найближчі кілька тижнів.

За даними видання The Wall Street Journal компанія Google готується конкурувати з Amazon і eBay: вже найближчим часом корпорація планує додати кнопки "Купити" прямо на сторінку з видачею результатів пошуку. Такі кнопки будуть з'являтися поряд зі спонсорованими посиланнями під заголовком "Shop on Google" при здійсненні пошуку з мобільного пристрою. Після натискання на таку кнопку відкриється сторінка з описом продукту, де користувач зможе підібрати розмір, колір і врешті-решт зробити покупку. Придбаний продукт буде прямо поставлятися від ритейлерів ― в цьому і полягатиме головна відмінність Google від Amazon, у якої є власні склади для зберігання товару.

Однак деякі рітейлери стурбовані тим фактом, що процес продажу може ускладнитися, якщо у них не буде прямої взаємодії зі споживачем. Оскільки Google зацікавлена ​​в збереженні хороших відносин з ритейлерами, у покупців буде можливість підписуватися на різноманітні маркетингові програми, завдяки яким в кінцевому рахунку рітейлери будуть отримувати доступ до контактної інформації споживачів, наприклад іменами і поштові адреси. Крім іншого, Google також пообіцяла продавцям, що сторінки з описом продуктів будуть доповнені великою кількістю інформації про продавця, також на них будуть розташовуватися посилання на інші товари продавця. Крім того, Google не буде мати ніякого відсотка з продажу товару: дохід, який отримає компанія, буде йти тільки від переходів покупців по посиланнях.

Очікується, що у користувачів буде кілька варіантів оплати товару, в тому числі цифрові методи оплати, а продавці не зможуть отримати жодної інформації про деталі скоєного платежу. Так, наприклад, якщо покупець вирішить розплатитися за допомогою кредитної карти, сайт збереже введені користувачем дані, проте Google не передасть цю інформацію третім особам.

Є кілька причин, чому функція магазину буде працювати тільки з мобільних пристроїв, але головна полягає в тому, що сьогодні все більше людей користуються пошуком саме зі смартфонів і планшетів.

Можливо, кнопка "Купити" з'явиться поруч із результатами пошуку вже в найближчі кілька тижнів.

facebook twitter
Предыдущие новости