Корзина
577 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Сплячий режим з розрядженим акумулятором

Сплячий режим з розрядженим акумулятором

Як впливають акумулятори для мобільних пристроїв на якість сну

Американські вчені Джеремі Лі (Jeremy Li) і Геральд Кім Ву (Herald Kim Woo) з Гарвардського університету в Бостоні опублікували попередні результати своїх досліджень впливу мобільних пристроїв на якість сну.

Багато людей не розлучаються з телефонами та планшетами навіть у ліжку. Перед сном часто читають повідомлення в соціальних мережах, останні новини або переглядають відео. При цьому, якщо після засипання, планшет не переходить в сплячий режим і трансляція аудіо або відео триває, то якості сну залишає бажати кращого. Справа в тому, що уві сні головний мозок і раніше обробляє зовнішню інформацію, записує її в підсвідомість і викликає рясні сновидіння, які, власне і заважають добре виспатися. Цей ефект знайомий кожному, коли дуже легко заснути під працюючий телевізор, але так само легко встати з головним болем.

Американські ж вчені помітили, що якщо телефон або планшет після засипання людини повністю розрядиться і вимкнеться - то, якість сну значно поліпшується. Вчені припустили, що розряджена батарея мобільного пристрою починає акумулювати негативний заряд людського біополя.

Протягом 2 років Джеремі і Геральд зі своїми студентами опитали понад 5 тисяч чоловіків і жінок різного віку, яких просили не заряджати телефони і Айпад на ніч. Результати вийшли просто приголомшливі: більше 90% респондентів відзначили, що засинаючи з улюбленим гаджетом вони відчувають приємні відчуття, але при цьому добре висипаються, якщо акумулятор виявляється вирядженим. Найдивнішим фактом, що підтверджує теорію акумулювання негативної енергії було те, що акумулятори на наступний ранок були трохи заряджені!

На підставі попередніх результатів вчені вже отримали грант від американського уряду на продовження досліджень цього цікавого явища. Передбачається, що в кінці 2019 року буде опублікований детальний звіт.

З точки зору класичної теорії акумуляторів факт наявності заряду в акумуляторі вимкнутого мобільного пристрою пояснюється тим, що якщо вимикання походить від падіння напруги під час підвищеного навантаження, наприклад, перегляду відео, то заряду буде досить, щоб знову запустити пристрій. Такий ефект особливо часто спостерігається у зношених акумуляторів, які відключаються коли ще є 20-30% заряду. Якість сну з розрядженим акумулятором можна пояснити відсутністю сторонніх звуків і відблисків пристрою під час роботи, що просто-напросто не будить сплячу людину. А ось приємні відчуття від засипання з коханим телефоном або Айпад цілком реальні - це прояв номофобії - страху залишитися без зв'язку або без доступу до інформації.

Буде не зайвим нагадати про небезпеку засипання в обнімку з телефоном, що знаходиться на зарядці. Якщо підтвердження якості сну з мобільним пристроєм вимагає додаткового вивчення, то інциденти під час нічної зарядки, відбуваються регулярно.

Поки американські вчені доводять вплив акумуляторів на якість сну, ми настійно рекомендуємо заряджати акумулятори днем, прогулюватися ввечері перед сном, а на ніч читати звичайні (на папері) книги.

facebook twitter
Предыдущие статьи