Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Американський стартап Pi створив дійсно бездротову зарядку
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Американський стартап Pi створив дійсно бездротову зарядку

Американський стартап Pi створив дійсно бездротову зарядку

Існуючі на ринку технології бездротової зарядки дозволяють нам не підключати до смартфону кабель, але заряджатися він може, тільки перебуваючи на спеціальному майданчику. Але...

Протягом останніх років різні фахівці працювали над тим, щоб створити технологію дійсно бездротової зарядки. Американський стартап під назвою Pi стверджує, що тепер ми зможемо заряджати пристрої на відстані від зарядної станції. Компанія розробила спеціальний зарядний пристрій, здатний передавати заповітні відсотки на відстані до 30 см.

Зарядна станція Pi виконана у формі невеликого конуса. Принцип її роботи заснований на резонансної технології індукції, знайомої за стандартом Qi, але вона не вимагає безпосереднього контакту з пристроєм для зарядки. Це досягається за допомогою спеціального алгоритму формування променя, що дозволяє станції контролювати і формувати напрямок магнітних полів.

Користувачі зможуть поповнити рівень заряду акумулятора свого смартфона або планшета, просто розмістивши його на відстані до 30 см від станції Pi. Одночасно можна заряджати до чотирьох гаджетів з максимальною потужністю 10 Вт. Додавання більшої кількості девайсів можливо, але в результаті загальна швидкість зарядки зменшується. Мобільні телефони з підтримкою Qi, такі як Samsung Galaxy S8 / S8 Plus, iPhone 8, 8 Plus і X, зможуть працювати з Pi без будь-яких спеціальних аксесуарів, але для інших телефонів буде потрібно зарядний чохол, сумісний з Pi.
facebook twitter

plus.google

Предыдущие статьи