Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Внутрішній опір

Внутрішній опір

При старінні і зношуванні акумулятора внутрішній опір збільшується

Внутрішній опір акумулятора складається з внутрішнього опору елемента живлення, опір плати захисту і сполучних елементів. Опір плати захисту і сполучних елементів величина постійна і незмінна за часом, залежить від опору мікроелементів плати, якості зварювання і самої плати.
Більш складним є внутрішньо опір елемента. Якщо опір в провідниках пояснюється "тертям" електронів о кристалічну решітку, то в акумуляторі руху іонів літію опір чинить електролітична рідина. Виходить, що переміщаючись з катода на анод та навпаки, літієві іони з часом починають "грузнути" в електроліті і "залипати" на електродах. В результаті відбувається знос і старіння літієвого акумулятора.
Значення внутрішнього опору для нового акумулятора зазвичай не перевищує 180mOm. Допускається збільшення внутрішнього опору акумулятора в процесі експлуатації до 250mOm - це не буде сильно впливати на споживчі властивості.
Найбільша кількість проблем з опором лежить за межами акумулятора, а саме, залежить від надійності кріплення акумулятора до самого пристрою. Найнадійнішим видом кріплення, звичайно, є пайка. Але, таким чином, акумулятор стає незйомним. Зйомні акумулятори кріпляться різними клемами, зажимами, пластинами, поверхня яких може з часом забруднитися або корродировать. Тому найпершою справою при діагностуванні проблем з внутрішнім опором треба оглянути і очистити контакти кріплення.
facebook twitter

+AnSmile

Предыдущие статьи