Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Напруга

Напруга

По напрузі акумулятора визначається його працездатність.

Робоча напруга літієвого акумулятора від 4,2V до 2,75V, при цьому при розряді напруга змінюється за часом не лінійно. Напруга зарядженого і майже розрядженого акумулятора падає швидше, а на середній ділянці значно повільніше, утворюючи так звану платформу.

Деякі основні значення напруги:
4,2V - максимальна напруга, акумулятор заряджений на 100%
3,85V - середина платформи, акумулятор розряджений на 50%
3,6V - точка безперебійності, позначається як номінальну напругу.
3,3V - точка виключення.
Підвищення напруги вище 4,2V називається перезарядом. Незначний перезаряд прискорює старіння акумулятора, а перезарядка більш 5.5V може призвести до вибуху. Експериментуючи з перезарядом акумуляторів, нам треба було 30-40 хвилин щоб акумулятор розігрівся, а потім вибухнув.
Зниження напруги нижче 2,5V називається перерозрядом. На відміну від поширеного переконання, що нізкоразряжені акумулятори стають незаряджаемимі, в результаті наших експериментів по розряду акумуляторів до 0,5V не було виявлено ні підвищеного старіння і жодного разу не виникло проблем з зарядом від низької напруги.
Причиною незаряджаемості глибоко розрядженого акумулятора, по більшій мірі, є якраз плата захисту, яка спочатку перешкоджає занадто низькому розряду, а якщо глибокий розряд вже стався, то не дозволяє зарядити акумулятор. Це, звичайно, не причина для відмови від захисту від переразряда, навіть якщо якась кількість глибоко виряджених акумуляторів стануть незаряджаемимі. Тут важливіше розуміти причину глибокого розряду: старіння, занадто довге зберігання, швидкий саморозряд, внутрішнє коротке замикання - всі ці фактори свідчать про те, що такий акумулятор, навіть виведений зі стану глибокого розряду, вже не буде нормально працювати.

Фотография

facebook twitter

+AnSmile

Предыдущие статьи