Корзина
593 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Потужність

Потужність

Літієві акумулятори забезпечують велике споживання енергії потужних смартфонів.

Потужність акумулятора (споживча властивість) розуміється як тривалість роботи від одного заряду. Чим потужніше акумулятор, тим довше його не треба заряджати. Звичайно, це не зовсім вірно з технічної точки зору, але саме такі акумулятори потрібні покупцям.
Потужність акумулятора визначається його ємністю, напругою і внутрішнім опором. У загальному випадку, при номінальній напрузі ємність повинна бути більше, а опір менше.
Актуальність потужних акумуляторів значно підвищилася в міру витіснення простих телефонів смартфонами. Якщо для телефону раніше було достатньо 1000mAh для того, щоб працювати 3-5 дня, то для сучасного смартфона на день вже мало ємності акумулятора 2500-3000mAh.
Споживана потужність пристрою залежить від розміру його екрана, яскравості, продуктивності процесора і так далі. Акумулятор повинен забезпечувати необхідну потужність і мати достатній запас, щоб користувач мав можливість автономно переміщатися, зрідка заряджаючи акумулятор. Пристрій, обладнаний акумулятором з недостатньою потужністю буде вимикатися і його треба буде часто заряджати. Такий режим роботи позначиться на надійності акумулятора і скоротить його термін служби. Але акумулятор також не можливо зробити дуже великим. По-перше, від цього збільшиться його розмір і вага, а по-друге, великі акумулятори мають підвищені вимоги по безпеці.
facebook twitter

+AnSmile

Предыдущие статьи