Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Ємність

Ємність

Чим більше ємність акумулятора, тим довше не треба заряджати телефон. Ємності мало не буває! Але акумулятор не гумовий. Ємність акумулятора - це кількість

Ємність
Чим більше ємність акумулятора, тим довше не треба заряджати телефон.

Ємності мало не буває! Але акумулятор не гумовий. Ємність акумулятора - це кількість електричного заряду, який може бути збережен акумулятором, а згодом використаний мобільним пристроєм. По науковому електричний заряд вимірюється за допомогою електроскопа, як сила взаємодії між зарядженими пластинами. Одиниця виміру заряду кулон (Кл). Але вимірювати силу взаємодії катода і анода всередині акумулятора не представляється можливим, тому на практиці вимірюють не сам заряд, а електричний струм, який може створити повністю заряджений акумулятор. Якщо розряд буде проводитися з постійним струмом, то ємність акумулятора буде тим більше, чим довше акумулятор буде працювати. Наприклад, якщо акумулятор безперервно видає 1A протягом 2 годин, то його ємність буде 1А * 2 години = 2 Ah. Для позначення ємності автомобільних акумуляторів використовується одиниця вимірювання Ah (ампер-годину), а для маркування акумуляторів для телефонів використовується mAh (1Ah = 1000mAh).
Фотография
Ємності мало не буває!
Але акумулятор не гумовий

У загальному випадку, ємність акумулятора залежить від типу електрохімічної схеми і щільності енергії. Це означає, що для літієвих (li-ion, li-pol) акумуляторів ємність буде прямо пропорційна вазі (розміром) акумулятора.

C = H * L * W * K

де:
H - товщина елемента, (mm)
L - довжина елемента, (mm)
W - ширина елемента, (mm)
K - емпіричний коефіцієнт щільності енергії (mAh / mm3)
Наприклад, розрахункова ємність елемента 523450 дорівнюватиме: 5,2 mm * 34 mm * 50 mm * 0,12mAh / m3 = 1060mAh (каталожне значення 1050mAh).
Ємність акумулятора сильно залежить від температури.
Акумулятори для мобільних телефонів призначені для роботи в кімнатній температурі. Але навіть при охолодженні до + 10oC падіння ємності, а особливо скорочення платформи вже буде добре помітно. При температурі нижче 0oC ємність скоротиться в 2 рази, а платформа взагалі в кілька разів! Телефон швидко вимкнеться на морозі, навіть якщо він повністю заряджений.

Фотография
У звичайних умовах експлуатації акумулятора струм знаходиться в діапазоні 20% -50% (0,2C-0,5C) ємності аккумулятора. Ще одним фактором, що впливає на ємність є розрядний струм. У звичайних умовах експлуатації акумулятора струм знаходиться в діапазоні 20% -50% (0,2C-0,5C) ємності акумулятора. Це має незначний вплив на значення ефективної ємності і платформи. У виробничих умовах, вимір ємності зазвичай проводиться струмом рівним ємності (1С). Для ресурсних випробувань використовується струм 2С, а для випробування на безпеку ток 3С. На малюнку наочно показано, що ємність і платформа навантажених режимів сильно падає. Тому при перегляді відео, використанні навігатора та інших енерговитратних режимах рекомендуємо підключити зарядний пристрій або зовнішній акумулятор.

Фотография

facebook twitter

+AnSmile

Предыдущие статьи