Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Інструкція експлуатації акумуляторної батареї

Інструкція експлуатації акумуляторної батареї

Як почати роботу з акумулятором? Перше включення і порядок використання. Як перший раз зарядити акумулятор. На ці та інші питання відповіді в статті.

Замінити старий акумулятор легко!

Коротка інструкція

Вимкніть телефон;
Відкрийте задню панель телефону, витягніть старий акумулятор;
Встановіть новий акумулятор, закрийте задню панель телефону, включите телефон;
Користуйтеся відразу після установки! Акумулятор повністю готовий до роботи. Ніяких спеціальних заходів проводити не слід.


Докладна інструкція

Вимкніть телефон. Вийміть старий акумулятор. 
Для хорошої роботи програмного забезпечення вашого телефону рекомендуємо завжди вимикати його перед тим, як виймати акумулятор.
Відкрийте задню панель телефону. *
Рекомендуємо скористатися інструкцією до вашого телефону для правильного зняття задньої панелі.
* У більшості моделей телефонів передбачається, що Користувач самостійно може замінити акумулятор, знявши задню панель (кришку). Але бувають винятки. Наприклад: продукція фірми Apple. У цьому випадку без спеціальної інструкції та інструментів краще не робити заміну акумулятора. Якщо не впевнені в своїх силах, то краще звернутися в спеціалізовані сервісні організації.
Встановіть новий акумулятор

Вийміть старий акумулятор.
Якщо хочете зберегти старий акумулятор, то дотримуйтеся деяких правил. Зберігайте: в пакеті або коробці (щоб уникнути контакту металевих предметів з контактною групою акумулятора), в сухому місці, при кімнатній температурі. Чи не нагрівайте, не розбирайте і не давайте дітям.
Якщо вирішите викинути старий акумулятор, то просимо не викидати його в контейнер з харчовими відходами. Найкраще знайдіть контейнер для побутових відходів або спеціалізований контейнер для утилізації електроніки (наприклад, в спеціалізованому магазині).
Встановіть новий акумулятор.
Закрийте задню панель телефону.
Користуйтеся!

Увімкніть телефон.
Користуйтеся відразу після установки!
Акумулятор повністю готовий до роботи. Ніяких спеціальних процедур по початку використання акумулятора проводити не потрібно. Новим акумулятором можна відразу користуватися. Він заряджений приблизно на 50%. Якщо Вам потрібно більше енергії, то підключіть до телефону зарядний пристрій і дочекайтеся повної зарядки акумулятора.

Бажаємо надійного зв'язку!

facebook twitter

Google+

Предыдущие статьи