594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Статьи и FAQ
  • Телефони, здатні заряджати батарею за кілька секунд, стали на один крок ближче до реальності
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 27-0352019 по 3-06-2019 будут обработаны позже. С 3-06-2019 компания продолжит работу в обычном режиме.

Телефони, здатні заряджати батарею за кілька секунд, стали на один крок ближче до реальності

Телефони, здатні заряджати батарею за кілька секунд, стали на один крок ближче до реальності

Група вчених їх університету Центральної Флориди (University of Central Florida) розробила технологію виготовлення гнучких суперконденсаторів, що володіють високим значенням щільності зберігання енергії

Група вчених їх університету Центральної Флориди (University of Central Florida) розробила технологію виготовлення гнучких суперконденсаторів, що володіють високим значенням щільності зберігання енергії і здатними витримати без погіршення їх характеристик більш ніж 30 тисяч циклів заряду-розрядки. Масове виробництво таких суперконденсаторів може стати не тільки вирішенням проблеми джерел енергії в мобільних телефонах, комп'ютерах і іншій портативній електроніці. Це досягнення має потенціал для того, щоб буквально влаштувати революцію в області електричних і гібридних автомобілів.

"Якщо традиційні акумуляторні батареї замінити новим суперконденсатором, то для зарядки мобільного телефону, наприклад, буде потрібно всього кілька секунд часу" - розповідає Нітін Чудхері (Nitin Choudhary), провідний дослідник, - "А заряджати телефон з таким суперконденсатором буде вимагатися не частіше ніж один раз в тиждень".

Досить велика кількість груп вчених з різних країн займається зараз проблемою виготовлення суперконденсаторів з різних "двовимірних" матеріалів, матеріалів, товщина яких не перевищує розмірів одного-трьох атомів. Деякі з досліджень привели до отримання позитивних результатів, але, на жаль, всі ці розробки дуже далекі від вимог умов великомасштабного масового виробництва.

Нови суперконденсатор, розроблений вченими складається з мільйонів нанопроводников, "обгорнутих" в оболонки з найтонших двовимірних матеріалів. Нанопровідники, що володіє високою питомою електричну провідність, забезпечує швидке переміщення електронів, що, в свою чергу, забезпечує максимальну швидкість процесів зарядки і розряду. А мала товщина ізолюючого шару з двовимірного матеріалу забезпечує максимальне значення площі активної поверхні електродів і, як наслідок, високе значення щільності зберігання енергії.

Але найважливішим в даному досягненні є те, що вченим вдалося винайти не тільки структуру суперконденсатора нового типу. Їх зусиллями було розроблено технологічний процес виробництва, який підходить для умов масового виробництва і який реалізується за допомогою стандартного промислового устаткування.

В даний час дослідники працюють над отриманням патенту на розроблену ними технологію. І лише після цього вони займуться розробкою реальної технології виробництва, яка, можливо, буде передана в розпорядження однієї з дочірніх компаній університету. "Поки наша технологія ще не зовсім готова для її комерціалізації" - пишуть дослідники, - "В даний час вона є лише доказом працездатності використаних нами ідей. Але в майбутньому, завдяки закладеними нами раніше в технологію принципам, ми без особливих зусиль перетворимо її в цілу лінійку комерційних продуктів ".

facebook twitter
Предыдущие статьи