Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Google тестує плавність інтерфейсу в Android за допомогою робота
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Google тестує плавність інтерфейсу в Android за допомогою робота

Google тестує плавність інтерфейсу в Android за допомогою робота

У минулому однією з основних проблем операційної системи Android, на яку скаржилися багато користувачів, були лаги в інтерфейсі, який був не такий плавний і швидкий, як у конкурентів. Починаючи з Android 4.1 Jelly Bean, коли Google ввела нову технологію Project Butter, почалася серйозна робота над підвищенням плавності і швидкості роботи системи, і зараз Android не поступається і навіть в деяких моментах випереджає конкурентів у цьому питанні. Як стало відомо, для перевірки роботи користувача інтерфейсу в Android у Google є спеціальний робот.

Щоб перевірити точність і чуйність користувальницького інтерфейсу в Android, Google використовує спеціального робота Chrome TouchBot, розробленого фінською компанією OptoFidelity, яка спеціалізується на тестуванні сенсорних дисплеїв.

Chrome TouchBot імітує торкання до екрану і виробляє ряд тестів, які відстежують швидкість реагування інтерфейсу на дії користувача, можливі затримки та інше. Якщо результати не задовольняють Google, то інженери приступають до повторної роботі над оптимізацією системи, поки не буде досягнутий бажаний результат.

facebook twitter