594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Статьи и FAQ
  • Samsung зменшить число автомобільних аварій за допомогою безпечних вантажівок
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 27-0352019 по 3-06-2019 будут обработаны позже. С 3-06-2019 компания продолжит работу в обычном режиме.

Samsung зменшить число автомобільних аварій за допомогою безпечних вантажівок

Samsung зменшить число автомобільних аварій за допомогою безпечних вантажівок

Південнокорейська корпорація Samsung здійснює величезну кількість перевезень по Аргентині і має великий автопарк вантажівок, які регулярно їздять по всій країні. Так як в цьому регіоні зареєстрована висока статистика дорожньо-транспортних пригод та в середньому раз на годину в аварії помирає одна людина, то компанія Samsung вирішила взятися за вирішення цієї проблеми. Велика частина всіх транспортних пригод відбуваються з причини обгону з виїздом на зустрічну смугу. Тому в Samsung придумали "прозорі" вантажівки, які будуть сприяти зниженню числа аварій.

Samsung оснастила власні вантажівки бездротовою камерою спереду і дисплеями на задній частині причепа, куди транслюється картинка з камери. Таким чином, водій в машині ззаду бачить абсолютно все, що відбувається перед вантажівкою і не стане йти на обгін, якщо по зустрічній смузі їде інший автомобіль. У камерах навіть передбачений режим нічного бачення, що дозволяє автомобілістам бачити все перед фурою навіть в темний час доби. Проект отримав назву The Safety Truck ("безпечний вантажівка") і поки що знаходиться на стадії концепту.

facebook twitter