Корзина
549 отзывов
Google готує незвичайну модифікацію Nexus 5
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Google готує незвичайну модифікацію Nexus 5

Google готує незвичайну модифікацію Nexus 5

Nexus 5 вже досить тривалий час офіційно недоступний для придбання рядовими користувачами, проте це не заважає працівникам американської корпорації використовувати його як в особистих, так і в робочих цілях. Зокрема, в новому відео, опублікованому Google в якості промо-матеріалу Android M і його можливостей, був продемонстрований модифікований Nexus 5 зі сканером відбитків пальців на задній кришці, який використовується для підтвердження особи власника при здійсненні безготівкового платежу за допомогою Android Pay.

На жаль, це не офіційний анонс апарату, а всього лише демонстрація тестового зразка для просування нових функцій останньої версії операційної системи. Так, в Android M з'явилася нативна підтримка сканерів відбитків пальців і власна платіжна система Android Pay. Будь який розробник може інтегрувати її зі своїм додатком для здійснення покупок, при цьому Android Pay вже зараз підтримується в більш ніж 700 тисяч магазинах в США. Оплата за допомогою Android Pay здійснюється через NFC і емуляції кредитної картки. Таким чином, Nexus 5 став своєрідним плацдармом для тестування всіх програмних головних новинок Google I / O. Ви можете самостійно переконатися в цьому, подивившись офіційне відео Google. Частина, присвячена Nexus 5 з дактилоскопічним сканером, починається в 2:56.

facebook twitter