Корзина
549 отзывов
Bluetooth-замок Linka захистить ваш байк від угону
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Bluetooth-замок Linka захистить ваш байк від угону

Bluetooth-замок Linka захистить ваш байк від угону

Компанія Velasso вирішила вберегти власників велосипедів від викрадення їхнього транспортного засобу раз і назавжди, розробивши "розумний" замок Linka. На відміну від звичайних замків, які можна зрізати, Linka кріпиться прямо до рами, а потім вже блокує колесо. Таким чином, непомітно вкрасти велосипед у злодіїв точно не вийде. До всього іншого, замок обладнаний сиреною гучністю 100 дБ, яка спрацює, якщо велосипед постараються винести. При цьому розробники встановили трьохвісівий акселерометр, який дозволяє виключити випадкові спрацьовування сирени, якщо велосипед просто хтось випадково зачепив.

Найголовнішою особливістю замку є його надійність. Кільце із загартованої сталі забезпечує високий рівень захисту. Ідентифікація користувача здійснюється за його смартфону через Bluetooth. На відстані до 400 метрів від велосипеда вам на телефон прийде повідомлення і відповідний сигнал, якщо хтось намагатиметься вкрасти велосипед. Як тільки ви відходите від велосипеда, замок автоматично закривається, а при наближенні відповідно відкривається, так що вам не потрібно щоразу шукати ключі, вводити паролі і виконувати будь-які додаткові дії.

d99e85157885d909812815574234f0c6.gif

Якщо ви не берете смартфон з собою в поїздку, то заблокувати / розблокувати замок можна паролем за допомогою кнопки на корпусі. Для цього вам потрібно з рівномірною періодичністю ввести потрібну комбінацію натискань, а ваш код буде зберігатися в додатку-компаньйона на смартфоні, тому ніхто не зможе змінити його без вашого відома.

facebook twitter