Корзина
549 отзывов
Windows 10 Не буде безкоштовною для власників піратських копій Windows 7 і 8.1
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Windows 10 Не буде безкоштовною для власників піратських копій Windows 7 і 8.1

Windows 10 Не буде безкоштовною для власників піратських копій Windows 7 і 8.1

У січні цього року в ході конференції Microsoft, присвяченій майбутньому виходу Windows 10, глава підрозділу Windows Террі Майерсон заявив, що всі користувачі Windows 7, 8 і 8.1 отримають безкоштовні оновлення до нової операційний системи. Пізніше він повідомив, що таку можливість нададуть навіть користувачам піратських копій. Але сьогодні Microsoft офіційно відмовилася від цієї ідеї ― "піратам" доведеться заплатити за власну копію системи. При цьому американський софтверний гігант обіцяє надати вигідні умови апгрейда навіть тим, хто порушував ліцензійну політику компанії, але тепер хоче перейти на офіційну версію Windows 10.
Настільки лояльне ставлення до "піратів" викликано тим, що вони все-таки є потенційними покупцями, а також можуть і зовсім не знати, що використовують неліцензовану версію системи ― наприклад, якщо людина купила комп'ютер з рук. До речі, щоб проінформувати таких користувачів, тепер в піратській версії Windows 10 з'явиться водяний знак на робочому столі.

facebook twitter
Предыдущие статьи