Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Apple судиться з російськими Інтернет-магазинами

Apple судиться з російськими Інтернет-магазинами
Сьогодні стало відомо, що компанія Apple взялася за боротьбу з незаконним використанням своїх товарних знаків на території Російської Федерації. Американська корпорація подала в суд на кілька російських Інтернет-магазинів, що використовують у себе в назві або на своїх сайтах товарні знаки "Apple", "iPhone і" iPad ". За словами джерел, Apple подала до арбітражного суду Москви позов про порушення прав на товарні знаки до ТОВ "Профіт", ТОВ "Електротехпром", ТОВ "Арго", ТОВ "Маджеста Плюс" і Івану Сергійовичу Немкін, а також пред'явила претензію до Інтернет-магазину apl-msk.ru, переадресація на який відбувається з apples-msk. ru, apple-msk.ru, apple.msk.ru, applemsk.ru, apples.msk.ru, applesmsk.ru. Apple вимагає від порушників 16,5 млн рублів за використання своїх товарних знаків у назві Інтернет-магазинів, на сторінках сайтів, у складі доменних імен, при продажу контрафактних товарів і на касових чеках цих магазинів.

За попередніми даними, в Росії працює більше 400 онлайн-магазинів, що використовують у назві слово "apple". Очікується, що в 2015 році загальний прибуток зазначених магазинів складе близько 15-20 мільярдів російських рублів. Згідно з постановою суду, реєстратору доменних імен Ru-Center вже заборонено змінювати адміністратора всіх перерахованих доменів, яким, згідно як зазначено в позові, є Іван Немкін.

Варто відзначити, що Apple пред'явила претензії до інтернет-магазину apl-msk.ru в кінці 2013 року, коли юристи компанії, зробивши там контрольні закупівлі, встановили, що в магазині представлений контрафактний товар. На товарному чеку цього магазину в якості продавця вказані ТОВ "Профіт" і ТОВ "Маджеста Плюс", а вже в червні 2014 їх змінили на ТОВ "Електротехпром". Зараз же власником є ​​ТОВ "Арго". Всі перераховані компанії були зареєстровані на різних фізичних осіб. У 2013 році представники Apple написали лист із вимогою припинити використовувати свої товарні знаки, на що був відправлений негативну відповідь.

Іван Немков вже підтвердив, що він отримав позов від компанії Apple на 16,5 мільйонів рублів. За його словами, зареєструвати домени його попросили керівники Інтернет-магазину, після чого він здавав їх в оренду і вів адміністрування за відповідну винагороду. Керівники apl-msk.ru коментувати ситуацію відмовляються.

Юрист компанії "Діловий фарватер" Павло Івченков вважає, що шанси Apple на перемогу в цій справі досить високі.

"Суди зараз все частіше займають сторону правовласників, однак все залежатиме від того, як саме був зареєстрований товарний знак", ― говорить Павло Івченков.

Він вважає, що в разі успішного вирішення ситуації, компанія зможе почати боротися і з іншими російськими Інтернет-магазинами, що використовують її товарні знаки. Фахівці впевнені, що в разі перемоги Apple, багато магазинів самостійно припинять використовувати товарні знаки останньої.
facebook twitter