Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Samsung запустить власну платіжну систему до кінця року
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Samsung запустить власну платіжну систему до кінця року

Samsung запустить власну платіжну систему до кінця року
На початку цього року на виставці MWC 2015 компанія Samsung разом з новими флагманами Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge представила платіжний сервіс Samsung Pay, що є аналогом Apple Pay. І хоча вже минуло кілька місяців з моменту анонса, сервіс досі не був запущений. Доброю новиною для фанатів південнокорейського виробника стало те, що під час нещодавнього фінансової звіту керуючий директор Samsung Electronics Парк Джин-Янг повідомив, що сервіс буде запущений в другій половині 2015 року.

Варто відзначити, що першими скористатися платіжним сервісом від Samsung зможуть жителі США і Південної Кореї, а от про запуск в інших країнах компанія поки нічого не повідомляє. Як очікується, крім смартфонів користувачі зможуть використовувати для оплати "розумний" годинник компанії, як у випадку з Apple Watch, але Samsung розповість про це пізніше.

Платіжний сервіс Samsung Pay розроблений на базі технологій компанії LoopPay, яку Samsung придбала на початку цього року. Суть LoopPay полягає не у використанні NFC, як це реалізовано в Apple Pay, а в зчитуванні магнітної стрічки. Пристрій генерує сигнал, ідентичний тому, що вийде при використанні картки.

Варто відзначити, що цю платіжну систему можна використовувати в більш ніж 10 мільйонах магазинів проти 220 тисяч точок розповсюдження, що підтримують платежі через Apple Pay.
facebook twitter