Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Статьи и FAQ
  • Співробітники Google будуть вручну перевіряти нові додатки в Play Store
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Співробітники Google будуть вручну перевіряти нові додатки в Play Store

Співробітники Google будуть вручну перевіряти нові додатки в Play Store

Google оголосила про намір ввести глобальну систему рейтингу контенту в Play Store поряд з введенням премодерації нових додатків вручну співробітниками компанії. Це основні нововведення, які збирається реалізувати пошуковий гігант, щоб захистити користувачів від шахраїв, які використовують програми для крадіжки грошових коштів та особистої інформації, а також виявити контент, невідповідний для певних вікових груп. Нагадаємо, що раніше в Play Store діяла повністю автоматизована система перевірки і затвердження додатків.

afe4f307b5521e26714651b8ed581cd4.png

Додавання вікової рейтингової системи підвищить рівень безпеки користувачів і допоможе захистити дітей від "дорослого" контенту.

"Сьогодні ми представляємо нову вікову рейтингову систему для додатків та ігор в Google Play. Ми знаємо, що в різних країнах люди мають різні уявлення про те, який контент підходить для дітей, підлітків і дорослих. Тому наше нововведення дозволить розробникам краще маркувати свої додатки для потрібної аудиторії ", - повідомляється в офіційній заяві Google.

Google буде покладатися на розробників, щоб ті максимально чітко позначали аудиторію, на яку розраховані ігри та програми. Це дозволить поліпшити процес пошуку нових додатків. Розробники можуть заповнити дані вікового обмеження для кожної програми та ігри, які представлені в магазині Play Store.

Нова вікова система від Google включає в себе офіційні рейтинги різних міжнародних організацій, включаючи Entertainment Software Rating Board (ESRB) і Pan European Game Information (PEGI). У регіонах, на які ці рейтинги не поширюються, буде відображатися загальний віковий рейтинг. Це нововведення почне працювати вже в найближчі тижні.

Для розробників це вельми важливі зміни, так як без установки рейтингу їх додаток може бути заблоковано на певних територіях для конкретної вікової групи користувачів. Починаючи з травня цього року, установка рейтингу для додатків та ігор в Play Store буде обов'язковою вимогою для публікації, без виконання якого контент просто не потрапить в магазин.

Співробітники Google будуть стежити за правильністю установки рейтингів для всіх додатків та ігор, що публікуються в Play Store, і будуть відслідковувати, щоб розробники не змінювали рейтинг з часом.

facebook twitter