Корзина
549 отзывов
Samsung представила 10-нм техпроцес виробництва мікросхем
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Samsung представила 10-нм техпроцес виробництва мікросхем

Samsung представила 10-нм техпроцес виробництва мікросхем

Поки найбільші виробники чіпсетів для мобільних пристроїв, як, наприклад, Qualcomm, продовжують покладатися на 20-нм техпроцес для створення своїх топових мікросхем, компанія Samsung пішла далі і розробила 14-нм чіпсет

Поки найбільші виробники чіпсетів для мобільних пристроїв, як, наприклад, Qualcomm, продовжують покладатися на 20-нм техпроцес для створення своїх топових мікросхем, компанія Samsung пішла далі і розробила 14-нм чіпсет, виконаний за технологією FinFET. З чуток, ці мікросхеми дебютують в Samsung Galaxy S6 і S6 Edge. Крім того, подібна технологія виробництва напівпровідників буде застосована при створенні нових чіпів серії A від Apple. Незважаючи на те, що 14-нм техпроцес ще поки тільки починає свій розвиток, компанії Samsung здалося цього мало і цього тижня південнокорейський гігант представив першу в світі технологію виробництва напівпровідників по 10-нм техпроцесу з використанням конструкції FinFET.

c9dfd4470031e33b84903942817d8e8a.jpg

Технологія була продемонстрована на міжнародній конференції твердотільної електроніки ISSCC, яка проходить з 22 по 26 лютого в Сан-Франциско. Президент відділення напівпровідникових технологій компанії Samsung Electronics Кім Кі-Нам заявив, що представлена ​​технологія буде великим кроком у розвитку Інтернету речей, так як чіпсети, виконані за новим техпроцесу, будуть ще більш енергоефективними і менше за розміром, ніж попередні розробки. Також представник Samsung розповіла про 10-нм процесі виробництва DRAM-пам'яті і 3D V-NAND-технології виробництва носіїв інформації.

Поки не повідомляється, коли нова технологія почне застосовуватися для виробництва споживчих продуктів, але це точно не відбудеться до 2016 року. Так що, можливо, наступник Galaxy S6 отримає процесор, виконаний з використанням 10-нм техпроцесу. Samsung робить серйозні успіхи в галузі напівпровідникових технологій, і компанія на шляху до того, щоб зайняти ще більш міцні позиції в якості постачальника апаратного забезпечення для великих виробників.

facebook twitter