Корзина
549 отзывов
На смартфонах Samsung будуть працювати відразу дві платіжні системи
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

На смартфонах Samsung будуть працювати відразу дві платіжні системи

На смартфонах Samsung будуть працювати відразу дві платіжні системи
Близько двох років тому компанія Samsung вирішила зменшити свою залежність від Google і почала розробку власної операційної системи Tizen. Ще одним кроком у цьому напрямку стала покупка південнокорейським гігантом компанії LoopPay, що створила однойменну платіжну систему. Після цієї події багато задалися питанням про подальшу роботу сервісу Google Wallet на пристроях Samsung. Девід Юн, глава глобального інноваційного центру Samsung, визнав, що Google є важливим стратегічним партнером для Samsung, але основний акцент компанія робить на своїх клієнтів. Він сказав, що корпорація прагне створювати різні пристрої і надавати той досвід використання, який необхідний користувачам.

LoopPay і Google Wallet засновані на різних засобах здійснення оплати покупок. Google Wallet використовує підключення по NFC, через що використовувати цей сервіс можна лише там, де є термінали з підтримкою NFC. LoopPay грунтується на технології зчитування магнітної стрічки, що дозволяє використовувати цю систему в більш ніж 10 мільйонах магазинах, що істотно більше в порівнянні з системами на основі NFC, такими як Google Wallet і Apple Pay.

Керівники Samsung вже підтвердили, що система LoopPay буде доступна на новому флагмані Galaxy S6, презентація якого пройде 1 березня в Барселоні. Таким чином, на пристроях від Samsung буде використовуватися відразу дві платіжні системи. Тім Слоун, аналітик з Mercator Advisory Group, заявив, що це може ввести деяких користувачів в оману.

Проте в Google вважають, що кілька платіжних систем вільно можуть співіснувати на одному пристрої, і це не повинно викликати ніяких проблем.
facebook twitter