Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Corning Project Phire захистить смартфони від подряпин не гірше сапфірового покриття
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Corning Project Phire захистить смартфони від подряпин не гірше сапфірового покриття

Corning Project Phire захистить смартфони від подряпин не гірше сапфірового покриття
Компанія Corning, яка є на сьогоднішній день лідером з виробництва захисних стекол для мобільних пристроїв, представила новий матеріал, який стійкий до подряпин, як і сапфір, і при цьому зберігає ту ж міцність, якої так славиться скло Gorilla Glass 4, представлене в кінці минулого року . Новинка отримала назву Project Phire і була продемонстрована президентом Corning Glass Technologies Джеймсом Клаппіном під час зустрічі з інвесторами.

"Минулого року ми говорили, що сапфір прекрасно протистоїть подряпин, але при цьому даний матеріал є досить крихким при падіннях. Саме тому ми створили продукт, який отримав ту ж стійкість до пошкоджень при падінні, що і Gorilla Glass 4, і при цьому захищений від подряпин не гірше сапфіра ", - заявив під час зустрічі з інвесторами Джеймс Клаппін.


Існуючі стекла Gorilla Glass використовуються у величезному числі пристроїв, включаючи лінійку Galaxy компанії Samsung і iOS-пристрої від Apple. Нагадаємо, що купертіновской компанія планувала використовувати сапфірові стекла від GT Advanced в iPhone 6 і iPhone 6 Plus, але через проблеми з виробництвом і подальшим банкрутством останньої це так і не сталося.

У Corning розповіли про деякі переваги Gorilla Glass в порівнянні з сапфіром, включаючи велику стійкість до пошкодження при падінні, меншу вагу і більш доступну вартість. При цьому компанія не заперечує високу ступінь стійкості сапфіра до подряпин, намагаючись домогтися аналогічного результату в Project Phire.

Враховуючи сильне бажання Apple використовувати сапфірове покриття у своїх пристроях, цілком імовірно, що нові iPhone і iPad, які будуть представлені пізніше цього року, будуть оснащені саме Project Phire.
facebook twitter