Корзина
577 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Cyanogen хоче забрати Android у Google

Cyanogen хоче забрати Android у Google

На симпозіумі, який пройшов минулого тижня в Сан-Франциско, генеральний директор Cyanogen КІРТ МакМастер зробив акцент на тому, що Google дуже жорстко контролює операційну систему Android, а також розповів про своє бачення майбутнього і бажання створити власну операційну систему Android, але вже без Google. Свою промову МакМастер почав зі слів: «Я генеральний директор Cyanogen. Ми спробуємо забрати Android у Google ».

Далі він пояснив, що Cyanogen працює над новою версією Android, яка буде відкрита на всіх рівнях. Використання нової версії дозволить розробникам створювати власні добре інтегровані сервіси.

«Ми працюємо над більш відкритою версією Android, завдяки якій стане можливим співробітництво з великою кількістю партнерів, які будуть створювати сервіси, запускати нові стартапи і робити інші речі, з якими зараз виникають складнощі, просто тому що навіть запуск простого додатка може загальмувати процес, оскільки воно неминуче буде придбано компаніями Google або Apple. Тому ці партнери та розробники можуть успішно процвітати, користуючись версією Android не від Google »- пояснив МакМастер.

Cyanogen бачить своє майбутнє без Google. МакМастер заявив, що вже через 18 місяців у компанії з'явиться власний магазин додатків, але не виключено, що Google буде перешкоджати втіленню цього плану в реальність.

Безумовно, зараз складно припустити, чи вийде у Cyanogen реалізувати подібне бачення свого майбутнього. Справа в тому, що для створення повноцінної екосистеми навіть проекти з відкритим програмним забезпеченням потребують координаторі. Яскравий приклад тому - AOSP і Ubuntu.

У будь-якому випадку залишаються ще й питання щодо того, як Cyanogen зможе використовувати запатентовані технології Google. Android може бути і безкоштовна операційна система, але все ж має свою ціну. Навіть компанії, які не мають ніякого відношення до AOSP, як, наприклад, Microsoft, оплачують ліцензійні внески за патенти, які використовуються в ОС Android.

facebook twitter