Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
  • АкТел
  • Статьи и FAQ
  • Мільйони Android-пристроїв мають серйозну уразливість в системі безпеки
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Мільйони Android-пристроїв мають серйозну уразливість в системі безпеки

Мільйони Android-пристроїв мають серйозну уразливість в системі безпеки

Як повідомляє Тод Бердслі, аналітик з питань безпеки компанії Rapid7, всі версії Android нижче 4.4 KitKat мають серйозну уразливість в системі безпеки, якою можуть скористатися зловмисники. Помилка знаходиться в елементі WebView, що є невід'ємною частиною Android 4.3 і всіх ранній версій системи і дозволяє відображати Інтернет-контент в потрібному додатку. Також даний елемент системи працює з великим числом основних сервісів Android, що значно збільшує масштаб поразки в разі злому.

Повідомляється, що на сьогоднішній день вразливі до шкідливих атакам по вищевказаній причині близько 939 млн Android-пристроїв. Здавалося б, фахівці Google повинні в терміновому порядку працювати над вирішенням проблеми, але насправді компанія не зацікавлена у виправленні помилки безпеки WebView, залишаючи це самим виробникам пристроїв. Враховуючи проблему фрагментації Android, багато користувачів так і залишаться легкою мішенню для зловмисників, які знають про цю уразливість.

"Якщо вразлива версія (WebView) нижче 4.4, то ми, як правило, не робимо патчі самостійно, але вітаємо і розглядаємо патчі зі звітом про помилку. Крім повідомлення виробників пристроїв ми не можемо прийняти жодних дій щодо будь-якого звіту про помилку в версії системи нижче 4.4 ", - відповіли в Google на заяву Тода Бердслі.

В Android 4.4.x KitKat і Android 5.0 Lollipop Google почала використовувати новий елемент для відображення Інтернет-контенту, тому девайсам, що працюють на цих версіях системи, нічого не загрожує.

facebook twitter