Корзина
552 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Pixel Battery Saver збереже заряд акумулятора за рахунок використання чорних пікселів
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Pixel Battery Saver збереже заряд акумулятора за рахунок використання чорних пікселів

Pixel Battery Saver збереже заряд акумулятора за рахунок використання чорних пікселів

Проблема малого часу автономної роботи смартфонів відома багатьом. Зменшуючи товщину телефонів, виробники найчастіше жертвують дорогоцінної ємністю батареї. Існує три найбільш очевидних шляху збільшення часу роботи мобільного пристрою: збільшення кількості мАг в батареї, зміна технологічного процесу виробництва елементів живлення і, нарешті, програмна оптимізація роботи смартфона, коли за рахунок урізання деяких функцій досягається економія заряду. Такою програмою є Pixel Battery Saver - додаток, що "накладає" на зображення чорну сітку, що складається з "вимкнених" пікселів. У випадку, наприклад, з AMOLED-дисплеями це дозволяє заощадити досить велику кількість заряду батареї, оскільки AMOLED-технологія передбачає відсутність споживання енергії чорними пікселями.

Всі налаштування доступні власнику, що дозволяє вручну регулювати щільність "вимкнених" пікселів, зберігаючи при цьому комфортну для ока картинку. Залежно від ступеня відключення пікселів виділяють режими від низького до високого, в якому число чорних крапок зростає. Приклади з кожним режимом наведені на скріншотах нижче.

b78a5d5f1d0e0f5eaa6e4bfb01266e8e.jpg

В даний час ведеться робота над другою версією програми, в якій з'являться нові функції, покращений інтерфейс і зникне реклама.

facebook twitter