Корзина
549 отзывов
Andromium перетворює Android-смартфон в повноцінний настільний комп'ютер
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Andromium перетворює Android-смартфон в повноцінний настільний комп'ютер

Andromium перетворює Android-смартфон в повноцінний настільний комп'ютер

Можливість використовувати Android на настільних комп'ютерах вже була реалізована, але дана операційна система "заточена" під сенсорні дисплеї, тому комфортним таке рішення назвати навряд чи можна. Компанія Andromium вирішила цю проблему, представивши однойменний програмно-апаратний комплекс, який, за словами розробників, став наступному етапом еволюції комп'ютерів. Система дозволяє використовувати смартфон в якості повноцінного комп'ютера. Andromium надає користувальницький інтерфейс, нічим не поступається інтерфейсів інших настільних платформ, панель завдань і навіть мультіоконний режим.

Смартфон з встановленим додатком Andromium, яка займає близько 30 МБ, встановлюється в спеціальну док-станцію, підключену до мережі для зарядки апарату. На задній стороні станції є роз'єм HDMI, до якого підключається монітор або телевізор для виведення зображення. Також є два порти USB, що дозволяють підключити мишу і клавіатуру. Виконавши необхідні дії і підключивши периферійні пристрої, ви перетворите смартфон в повноцінний комп'ютер, зручний для роботи.

Наприклад, підключивши до системи бездротової геймпад, ви можете грати в будь оптимізовані гри на великому екрані. Також компанія випустить набір інструментів, який дозволяє розробникам оптимізувати свої програми та ігри під Andromium.

Напряму комплекс підтримує тільки смартфони лінійок Galaxy S і Galaxy Note компанії Samsung, а от для інших пристроїв, на кшталт HTC One M8, LG G3, Nexus 6 і One Plus One, підключення відбувається через Chromecast.

Збір коштів на розробку і виробництво Andromium здійснюється на Kickstarter. За $ 35 ви отримаєте док-станцію і додаток Andromium OS.

facebook twitter