Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Qualcomm і Huawei успішно протестували можливості Snapdragon 810

Qualcomm і Huawei успішно протестували можливості Snapdragon 810

Qualcomm Technologies, EE і Huawei оголосили про успішне тестування процесора Qualcomm Snapdragon 810 на сумісність із з'єднанням LTE Category 9, що використовують три лінії зв'язку швидкістю до 410 Мбіт / с. Тестування проводилося з використанням процесора з вбудованим передовим LTE-модемом нового покоління в комерційній мережі від Huawei EE LTE-A 4G +. З'єднання дозволило з'єднати три діапазону з мінімальними втратами якості. Крім того, результати тестування стають першим підтвердженням сумісності LTE Category 9 з основними постачальниками та операторами в Європі.
QTI продовжує бути лідером в розробці обладнання, що відрізняється поєднанням високих швидкостей, оптимізованим ПО і надійною зв'язком на великих територіях за рахунок LTE Category 9 сполуки.

"Ми раді співпрацювати з EE і Huawei в розробці останньої еволюції бездротових технологій, - повідомляє Енріко Сальваторе, старший віце-президент і президент Qualcomm Europe. - Перехід з другого до дев'ятого категорії LTE-A з'єднання означає збільшення максимальної швидкості завантаження в 1,5 рази, менший час відгуку і більше надійний зв'язок ".

"Робота в тісній співпраці з командами з QTI і Huawei над наступним поколінням LTE дозволяє нам повною мірою використовувати наше обладнання, як і раніше пропонуючи мережеві можливості світового рівня і залишаючись на крок попереду європейських операторів", - поділився Тім Беннетт, директор з мережних послуг і пристроям EE.

facebook twitter