Корзина
549 отзывов
Google Translate зможе перекладати текст з камери в режимі реального часу
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
aktelsoft
Карта

Google Translate зможе перекладати текст з камери в режимі реального часу

Google Translate зможе перекладати текст з камери в режимі реального часу

Google Translate є незамінним додатком, якщо ви їдете в країну, мови якої не знаєте. Сервіс добре справляється зі своїм основним завданням, проте в ньому відсутня вкрай корисна функція з перекладу тексту з камери в режимі реального часу. Така можливість була реалізована в додатку Word Lens ще кілька років тому, а раніше цього року Google придбала компанію Quest Visual, що розробила дану програму, і зробила її безкоштовною. Варто відзначити, що перед операцією з продажу Quest Visual співпрацювала з Google, випустивши Word Lens для "розумних" очок Google Glass. Як і слід було очікувати, тепер пошуковий гігант вирішив інтегрувати можливості Word Lens у власний сервіс.

Повідомляється, що Google Translate зможе переводити різні написи з однієї мови на іншу в режимі реального часу, варто лише навести камеру смартфона або планшета на текст. На жаль, в перший час переводити можна буде тільки з англійської або на англійську.

Також в сервісі від Google з'явиться ще одна цікава функція, яка дозволить програмі автоматично визначати і переводити людську мову під час діалогу. Наприклад, ви вибираєте два потрібних мови і починаєте говорити з іншою людиною, а додаток в цей час саме буде визначати мову і відразу ж переводити сказані вашому співрозмовнику фрази і навпаки. Таким чином вам буде простіше спілкуватися зі своїми друзями або колегами з інших країн.

Поки невідомо, коли вийде це оновлення, але фахівці з ресурсу Android Police запевняють, що воно вже готове, і ми отримаємо його в самий найближчий час.

facebook twitter