Корзина
594 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
АкТел
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097385-65-65
+38093871-49-26
+38095521-35-12Viber
АкТел
УкраинаХарьковская областьХарьковПлощадь Защитников Украины 7/8
+380955213512
Карта

Samsung Wave і Wave II на Bada OS отримали Android 4.4.4 KitKat

Samsung Wave і Wave II на Bada OS отримали Android 4.4.4 KitKat

У 2010 році компанія Samsung запустила серію смартфонів Wave, які працювали під керуванням Bada OS - фірмової платформи від Samsung. Мало хто пам'ятає подробиці про специфікації і тим більше зовнішній вигляд цих пристроїв - металевий корпус, порівняно потужна на ті часи апаратна "начинка" і унікальна операційна система. На жаль, компанія швидко "закинула" лінійку незважаючи на можливі перспективи в розвитку. Тим часом російський розробник volk204 вирішив дати Wave і Wave II друге життя і разом з однодумцями з команди BadaDroid зібрав кастомную прошивку OmniROM на базі Android 4.4.4 KitKat. Детальний обговорення проекту в даний час ведеться на сайті XDA Developers, там же публікуються останні збірки прошивки.

Список невирішених проблем в даний час порівняно невеликий: 

  • нестабільна передача даних в мережах 2G (3G працює коректно); 
  • не працює конференц-зв'язок; 
  • періодично некоректна робота аудіокодеків; 
  • індикатор заряду батареї не завжди правильно показує залишок заряду.
  В даний час проект BadaDroid носить статус альфа-версії, однак кожне оновлення прошивки вирішує ті чи інші проблеми. Так, в останньому оновленні була усунена проблема надлишкового нагріву перепрошитого телефонів під час зарядки акумулятора.  
facebook twitter